Poznajmy się! | 2B4U Studio - Fotograf ślubny Rzeszów

Poznajmy się!

2B4U Studio - Bartłomiej Ziomek, Bernadeta Ziomek-Niedzielska

Co to tak naprawdę jest 2B4U Studio? Skąd się wzięło i po co?

2B4U Studio to duet fotografów, a dokładnie rodzeństwo, które w pracy fotografa dogaduje się tak samo dobrze jak w życiu prywatnym – a nawet i lepiej!

Bernadeta zaczynała przygodę z aparatem w wieku kilkunastu lat, po czym po paru szkoleniach i szkole fotografii na stałe fotografia zagościła w jej życiu. Cała półka zaświadczeń, certyfikatów i dyplomów potwierdza jej zdobytą wiedzę i umiejętności.

Bartek z fotografią okolicznościową nie miał zbyt wiele wspólnego, bardziej kręciła go fotografia studyjna, jednak idąc za ciosem postanowił skończyć odpowiednie przygotowanie oraz kurs fotografii okolicznościowej i tym sposobem wyszedł z pomysłem połączenia sił. Na jednym kursie się nie skończyło więc zdobył także uprawnienia do latania dronami.

Dzięki temu połączeniu, każdy może mieć pewność że z jednej realizacji otrzyma dwa różne spojrzenia, ponieważ Bernadeta woli klasyczne ujęcia, natomiast Bartek zawsze szuka tego czegoś.

Po czasie przyszedł czas na założenie pełnoprawnej firmy, zdobyciu odpowiednich kwalifikacji z Kurii oraz wielu zaświadczeń pozwalających działać w rynku fotografii okolicznościowej.
 
Teraz 2B4U Studio prężnie działa nie tylko na Podkarpackim rynku, ale także w całej Polsce pomagając nie jednej parze w uwiecznieniu tych najważniejszych chwil w życiu!
 

Sprawdź już dzisiaj naszą OFERTĘ FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

 
 
Total: